team-iceland

THE MOMENT TEAM

Grunnlagt i 2011, og i dag jobber over 50 talentfulle og dedikerte personer med mål å utvikle det beste operasjonelle prosjektsystemet.

Moments løfter

VERDIER, VISJON OG MISJON

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Vi er Moment Team. Over 50 talentfulle og engasjerte personer som har som mål å utvikle det beste driftssystemet og tilby gode brukeropplevelser for våre kunder hver dag.

Les historien om Moment.

Vi er et norsk selskap som har kunder i 15 land (og brukere i hele 56 land), og som satser internasjonalt. Derfor er våre verdier, visjon og misjon på engelsk. Slik at hele vår organisasjon kan jobbe etter disse, dette er vår grunnmur.

I januar 2022 investerte vi i Millnet, og ble Nordens største SaaS-leverandør innen prosjektstyring, inkludert timeføring, ressursplanlegging, kvalitetssikring, bemanning og rekruttering. Les mer her. 

Verdier

  • Customer first
  • Care
  • Curious
  • Collaboration

Visjon

To be the preferred project management solution worldwide

Misjon

To improve project efficiency by delivering branch optimized operational software for all project based businesses.

MØT TEAMET

Teamet bak Moment består i dag av over 50 ansatte. Vi har kontorer i Norge,  Sverige, Danmark, Ukraina, Polen og Island.

Vi utvider staben kontinuerlig, og har også medarbeidere i andre land. 

Lyst å jobbe hos oss? Se våre ledige stillinger her. 

  • Ledelse
  • Salg
  • Onboarding og Support
  • Produkt
  • Utvikling
  • Marked
  • Admin
Eivind Bøhn CEO eivind@moment.team +47 958 84 825
Helene Svelle CTO helene@moment.team +47 907 34 170
Elin Ulset CMO elin@moment.team +47 905 07 419
Henrik Johannes Jahren CFO henrik@moment.team +47 402 30 242
Terje Angeltveit CSO terje@moment.team +47 917 05 547
Ruben Romero Salgssjef Norge ruben@moment.team + 47 959 64088
Trond Ø. Håkenstad Account Manager Norge trond@moment.team +47 4589 7537
Atle Lunn Account Manager Norge atle.lunn@moment.team +47 920 64 912
Alex Persson Account Manager Norge alex@moment.team +47 922 38 881
Anna Höglund Account Manager Sverige anna.hoglund@moment.team +46 70 073 59 42
Vincent Holmén Account Manager Sverige vincent@moment.team +46 70 830 0766
Theodor Ödlund Account Manager Sverige theodor@moment.team +46 73 825 06 64
Sturla Røysland Account Manager Danmark sturla@moment.team +47 900 33 854
Gardar Jonsson Salgssjef Island gardar@moment.team +354 897 8406
Álfheiður Eva Óladóttir Customer Consultant, Iceland alfheidur@moment.team +354 6634864
Håkon Øksnevad Onboarding Manager hakon@moment.team +47 476 04 069
Mauricio Flores Support Manager help@moment.team +47 2282 8700
Brian Mørk Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Laraib Hameed Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Raisa Mujkanovic Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Fabian Ozemoya Egbele Training Manager help@moment.team +47 22 82 87 00
Svein Langeteig Onboarding konsulent help@moment.team +47 22 82 87 00
Dima Import help@moment.team
Serhii Import help@moment.team
Liliia Import help@moment.team
Atle Borgersen Produktansvarlig atle@moment.team +47 400 83 924
Poul Østberg Produktansvarlig poul@moment.team +47 464 69 014
Karoline Holst Hopland Produktansvarlig karoline@moment.team +47 980 65 410
Anna Lára Sigurðardóttir Produktansvarlig anna@moment.team
Igor Orlov Head of development igor@moment.team
Karl Martin Dev ops karl@moment.team
Andrii Full stack developer
Anton Frontend tech lead
Grimur Full stack developer
Konstantin Fullstack developer
Yana Frontend developer
Evgeniy Fulkstack developer
Alex Backend developer
Sergey Frontend developer
Oleg Full stack developer
Vadim Backend developer
Ole Henrik Backend developer
Sander Frontend developer
Thomas Frontend developer
Sandra Wiborg Partner ansvarlig sandra@moment.team + 47 980 52 820
Tine Marie Kristensen Kontoransvarlig tine@moment.team +47 480 61 302
Moment_daglig leder (1)

KOM I GANG MED MOMENT I DAG!

Ta kontroll over prosjektene og ressursene dine med et komplett operasjonelt verktøy. Prosjektledelse, tidsstyring, ressursplanlegging og fakturering, alt i ett system.