team-iceland

THE MOMENT TEAM

Grunnlagt i 2011, og i dag jobber over 30 talentfulle og dedikerte personer med mål å utvikle det beste operasjonelle prosjektsystemet.

Moments løfter

VERDIER, VISJON OG MISJON

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua.

Vi er Moment Team. 30 talentfulle og engasjerte personer som har som mål å utvikle det beste driftssystemet og tilby gode brukeropplevelser for våre kunder hver dag.

Vi er et norsk selskap som har kunder i 15 land, og som satser internasjonalt. Derfor er våre verdier, visjon og misjon på Engelsk. Slik at hele vår organisasjon kan jobbe etter disse, dette er vår grunnmur.

Verdier

  • Customer first
  • Care
  • Curious
  • Collaboration

Visjon

To be the preferred project management solution worldwide

Misjon

To improve project efficiency by delivering branch optimized operational software for all project based businesses.

MØT TEAMET

Teamet bak Moment består i dag av 30 ansatte med hovedkontor i Wergelandsveien 1 i Oslo. I tillegg er deler av teamet basert i Ukraina, Polen og Island.

Vi utvider staben kontinuerlig, og har også medarbeidere i andre land. 

Lyst å jobbe hos oss? Se våre ledige stillinger her. 

  • Administrasjon
  • Salgsavdelingen
  • Onboarding og Support
  • Produktsjefer
  • Utviklingsavdelingen
Eivind Bøhn CEO eivind@moment.team +47 958 84 825
Igor Orlov Head of Development igor@moment.team
Helene Svelle CIO helene@moment.team +47 907 34 170
Elin Ulset Marketing Director elin@moment.team +47 905 07 419
Ruben Romero Salgssjef Norge ruben@moment.team + 47 959 64088
Trond Ø. Håkenstad Customer Consultant trond@moment.team +47 4589 7537
Hanna Nina Truong Customer Consultant hanna@moment.team +47 403 10 464
Sturla Røysland Customer Consultant and Course sturla@moment.team +47 9003 3854
Gardar Jonsson Salgssjef Island gardar@moment.team +354 897 8406
Anna Lára Sigurðardóttir Customer Consultant, Iceland anna@moment.team
Álfheiður Eva Óladóttir Customer Consultant, Iceland alfheidur@moment.team +354 6634864
Egill Ásgeirsson Customer Consultant, Iceland egill@moment.team +354 699 4864
Elizabeth Bjelke Onboarding Manager help@moment.team +47 22 82 87 00
Mauricio Flores Support Manager help@moment.team +47 2282 8700
Brian Mørk Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Soli Pupal Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Laraib Hameed Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Raisa Mujkanovic Support Consultant help@moment.team +47 2282 8700
Fabian Ozemoya Egbele Onboarding konsulent help@moment.team +47 22 82 87 00
Marit Lauritzen Product Manager marit@moment.team +47 41 60 54 50
Håkon Øksnevad Product Manager hakon@moment.team +47 47 60 40 60
Atle Borgersen Product Manager & ProjectHelp Expert atle@moment.team +47 400 83 924
Poul Østberg Product Manager poul@moment.team +47 464 69 014
Andrii Full stack developer
Lasse Operations
Anton Frontend tech lead
Grimur Full stack developer
Konstantin Backend developer
Yana Frontend developer
Dima Importer
Evgeniy Backend developer
Alex Backend developer
Sergey Frontend developer
Oleg Full stack developer
Vadim Backend developer
Ole Henrik Back end
Sander Front end
Karl Martin Dev ops

KOM I GANG MED MOMENT I DAG!

Ta kontroll over prosjektene og ressursene dine med et komplett operasjonelt verktøy. Prosjektledelse, tidsstyring, ressursplanlegging og fakturering, alt i ett system.